Сторінка психолога

19.05.2015 року було проведено останнє заняття з  циклу  адаптаційно-розвивальних занять  для дошкільників «Промінці настрою». Вихованці, які відвідують студію інтелектуального розвитку для дітей дошкільного віку «Радість» Красноградського РЦПО, навчилися пізнавати себе, свій внутрішній світ, спілкуватися з однолітками, безконфліктно взаємодіяти з оточуючими.

«Подорож до Країни знань» допомогла  дітям поринути у неосяжний та нескінченний світ навчання, а навички, отримані на заняттях, принесуть користь та зроблять шкільне дитинство чудовим та незабутнім.

Щасливого вам шкільного життя, майбутні першокласники!

05.04. 2015 року на базі Красноградського районного Центру позашкільної освіти відбувся тренінг на тему: «Навички кризового консультування та розвитку психосоціальної  стійкості до стресу у школярів».

Тренінг провела психолог міжрегіональної  громадської організації «Центр «Ресурс - Профессионал» Нурєєва Олена Станіславівна, яка поділилася досвідом роботи в зоні АТО, ознайомила з інформацією про надання психологічної допомоги особам, що постраждали внаслідок складної  соціально-політичної ситуації в країні, розповіла про можливі психологічні проблеми,  гострі емоційні розлади, реактивні стани, переживання втрати близьких, дезорієнтацію в соціумі; навчила надавати первинну психологічну допомогу потерпілим.

Після проведення тренінгу  було скоординовано співпрацю з Центром і психологами району та видані сертифікати учасника.

23 березня 2015 року на базі Красноградського коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» відбувся ВОРКШОП «Молодь в євроінтеграційному просторі» з метою обміну досвідом роботи лідерів студентського та учнівського самоврядування. Від Красноградського РЦПО були присутні представники учнівського самоврядування, лідери районної ради старшокласників: Бречко А, голова районної ради старшокласників, Уманська А, заступник голови, та активісти: Карпенко Н., Шовкова І.

Для поглиблення знань учнями про розуміння  європейського виміру, цінностей та цілей євроінтеграції лідерами студентського самоврядування був проведений тренінг «Євроінтеграція – це…?».

На тренінгу лідери мали можливість представити та презентувати свої проекти. Робота в групах дозволила учням відчути командну взаємодію, розвинути толерантне ставлення до інших,  вдосконалити лідерські здібності та соціальні навички.

Маємо надію, що такі заходи стануть доброю традицією, бо тільки в співпраці  можна виховати молодих, активних, розумних та професійних управлінців, яких так не вистачає в даний час.

01.02. 2015 року на базі Красноградського районного Центру позашкільної освіти відбувся навчально-тематичний збір психологічної служби району в кількості 16 чол.

В  рамках заходу  відбулася зустріч з психологом, сімейним психотерапевтом, секретарем  Харківського відділення Української спілки психотерапевтів (УСП) Нуреєвою Оленою Станіславівною.

Проведені консультації, психодіагностичні методики, тренінгове  заняття на тему: «Стрес та його ознаки у дітей та дорослих» будуть корисні та необхідні для надання першої психологічної допомоги при надзвичайних подіях.

Також надані рекомендації щодо подальшого психологічного  забезпечення діяльності  в екстремальних ситуаціях за допомогою соціально-психологічних, психологічних і психофізіологічних методів

02.01. 2015 року в  Красноградському РЦПО відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування, вихованців гуртка "Пізнай себе" з дітьми центру соціально-психологічної реабілітації. Для наших запрошених гостей була показана міні-вистава "Новогодние приключения Маши и Медведя". Артистичні здібності та творчий підхід до театралізованого дійства залишив в серцях дітей багато вражень. Цей захід став днем здійснення чарівних бажань, святом подарунків та радісних миттєвостей.