70-річчя Перемоги

15.05.2015 рік

Юні  науковці Красноградського РЦПО,  Стадник Оксана та Хоменко Ярослав, взяли участь у  обласній військово-патріотичній акції «Слобожанські дзвони Перемоги», присвяченій 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та  70-й річниці завершення Другої світової війни.

Організатори акції  КЗ «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів».

Наші вихованці висунули свої роботи на розгляд журі у двох номінаціях: «Війна у спогадах очевидців», «Герої не вмирають». Їхні роботи були нагороджені Грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».

Матеріали акції «Слобожанські дзвони Перемоги» надруковані окремою збіркою, яку отримали всі учасники акції.

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої…

Щороку в травні відзначають День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших, і тих, хто пройшовши весь шлях пекла,  залишився живий. Тому висловити повагу і подяку ветеранам війни, учасникам бойових дій, які відзначають в цьому році 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70- річчя завершення Другої світової війни, стає справою честі.

08.05.2015 року у Красноградському РЦПО відбулася  зустріч лідерів учнівського самоврядування з учасником бойових дій у Другій світовій війні  Ширковим  Олексієм Івановичем, який розповів про свій життєвий шлях в страшні воєнні  роки, про героїв війни, що боролись разом з ним  за українську землю.

В рамках зустрічі гуртківці організували святкову програму, де декламували вірші та співали пісні на військово-патріотичну тематику.  На згадку про чудовий день учні подарували ветерану квіти та солодощі.

29.04.2015

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у

Європі та 70-ї річниці завершення  Другої світової війни» у позашкільному закладі розроблені заходи та виготовлений

стенд до 70- річчя Великої Перемоги.

06.03.2015 року керівник математичного гуртка та гуртка інформанти Кунгурцева Ж.Ф. разом з вихованцями Красноградськго РЦПО відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Ільїна Володимира Матвійовича.

Метою зустрічі було вшанування пам'яті тих, хто загинув у Великій Вітчизняній війні; перегляд основних подій 1941-1945 років, які привели до Великої перемоги над загарбниками; формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, що виявляється в таких якостях, як патріотизм, національна свідомість, самосвідомість, правосвідомість, політична культура, гордість за приналежність до українського народу.